Czy trudno jest wprowadzić nowoczesność do łazienki?

Nowoczesność jest ostatnio niezwykle modna. Rosnąca popularność inteligentnych domów oraz ciągły rozwój wykorzystywanych przez nas technologii sprawiły, że coraz częściej myślimy nad uczynieniem naszych czterech kątów bardziej futurystycznymi. I chociaż w przypadku salonu nie jest to zadanie szczególnie trudne, tak wiele osób zastanawia się, czy nowoczesny styl można w ogóle wprowadzić do naszych łazienek. Jak się okazuje, odpowiedź na to pytanie jest zdecydowanie twierdząca. Wyjątkowe serie płytek, jak chociażby Tubądzin Colour, pozwalają nam bowiem na sprawne nadanie pomieszczeniu zupełnie nowego charakteru. Oto, co warto wiedzieć na ten temat.

Płytki łazienkowe Tubądzin Colour – wszechstronna opcja dla każdego domu

Seria Tubądzin Colour to przede wszystkim szeroka gama nowoczesnych wzorów, uchodzących obecnie za najmodniejsze na rynku. Przykładem są tu chociażby specjalnie zaprojektowane mozaiki w kolorze czarnym lub białym. Takie stylowe rozwiązanie może być wykorzystane na przykład w celu urozmaicenia ściany kabiny prysznicowej, szczególnie, jeśli połączymy ze sobą elementy obu kolorów. Niezwykle stylową opcją są tu też płytki Decor, odznaczające się nietypowym, designerskim wzornictwem. A jeśli preferujemy bardziej jednolite barwy, warto jest przyjrzeć się płytkom łazienkowym House of Tones, oferującymi na przykład elementy beżowe, szare lub błękitne.

Funkcjonalność płytek Tubądzin Colour

Oczywiście, płytki łazienkowe z serii Tubądzin Colour to nie tylko bogate możliwości aranżacyjne. Wysoka jakość wykonania sprawia, że elementy te są przyjemne w dotyku, zaś ich kolory nie blakną z upływem lat. Nie zapomniano tu również o łatwości czyszczenia płytek. Łazienki, jak wszyscy zapewne doskonale wiemy, mają skłonność do częstego powstawania zabrudzeń, podobnie jak kuchnie. Zacieki osad po mydle nie są tu więc niczym nadzwyczajnym. Nie oznacza to jednak, że utrzymanie pomieszczenia w zadbanym stanie jest tu zadaniem niemożliwym. Seria Colour jest bowiem bardzo prosta w czyszczeniu, co pozwala na długotrwałe cieszenie się estetycznymi płytkami, bez konieczności mozolnego szorowania.

Ostatnio aktualizowane27 lutego 2022
Kategorie Łazienka, Płytki
Czy trudno jest wprowadzić nowoczesność do łazienki?