Płytki łazienkowe Paradyż Freedom – swoboda w każdym domu

Domowa łazienka to miejsce prawdziwie wyjątkowe. To właśnie tu będziemy bowiem dokonywać wszystkich codziennych rytuałów, a także relaksować się w kąpieli. Warto jest więc zadbać o to, aby przebywanie w niej kojarzyło nam się wyłącznie z pozytywnymi odczuciami. Duże znaczenie ma tu przede wszystkim kolorystyka pomieszczenia, zapewniona przez odpowiednio dobrane płytki. Nikt nie lubi bowiem wnętrz sterylnych wizualnie, przywodzących na myśl gabinety stomatologiczne sprzed lat. Do najmodniejszych rozwiązań należy tu seria Paradyż Freedom, oferująca szeroki wybór niezwykle stylowych wariantów kolorystycznych. W niniejszym artykule opowiemy, dlaczego naprawdę warto jest się nią zainteresować.

Paradyż Freedom – zróżnicowane możliwości aranżacyjne

Płytki łazienkowe Paradyż Freedom są dostępne w wersji niebieskiej, beżowej, szarej, rdzawej lub patchworkowej. Dzięki bogatemu wzornictwu, możemy więc nadać naszej łazience prawdziwie stylowego charakteru, stawiając na jednolitą kolorystykę lub stylowe wzornictwo, przywodzące na myśl grys. Patchworkowa estetyka znakomicie sprawdzi się z kolei w łazienkach, których właściciele cenią sobie połączenie nowoczesności z klasycznym, południowoeuropejskim stylem. Jednocześnie, takie ciekawe wzornictwo, umieszczone bezpośrednio na płytce, stanowi bardzo estetyczną alternatywę dla wycieraczek. Pokrywamy tu bowiem większą powierzchnię, co pozwala na niezwykle efektowne wprowadzenie wzorów do aranżacji samego pomieszczenia.

Zastosowanie płytek Paradyż Freedom w nowoczesnych łazienkach

Niewątpliwym atutem płytek marki Paradyż jest ich ogólna trwałość. Dzięki najwyższej klasy materiałom, zachowują one swoją estetykę przez wiele lat, nadając naszej łazience unikalnego, indywidualnego charakteru. Ze względu na swoją wyważoną kolorystykę, płytki Paradyż Freedom wspaniale prezentują się zarówno w pomieszczeniach z kabinami, jak i tych, których właściciele cenią sobie relaks w zabudowanej wannie. Elementy aranżacyjne z tej serii znajdziemy w specjalistycznych, polskich sklepach internetowych, jak chociażby renomowanym Studio Modne Płytki.

Ostatnio aktualizowane27 lutego 2022
Kategorie Łazienka, Płytki
Płytki łazienkowe Paradyż Freedom – swoboda w każdym domu