Płytki łazienkowe w stylu heksagonalnym – nowoczesność w przystępnym wydaniu

Wzory heksagonalne cieszą się sporą popularnością na całym świecie. Utożsamiane coraz częściej z futurystyczną estetyką, stanowią one nierzadko estetyczne uzupełnienie domowych aranżacji. Nie inaczej jest też w przypadku łazienek, w których coraz częściej możemy natknąć się na płytki heksagonalne Paradyż. Marka ta uchodzi bowiem za jedną z najbardziej cenionych na polskim rynku, zapewniając swoim klientom wysoką jakość wykonania oraz ciekawe wzornictwo, połączone z modną kolorystyką. Dawno minęły już bowiem czasy, kiedy to łazienka musiała być skąpana w sterylnej bieli. Obecnie, Polacy zrywają z konwencją coraz częściej, chcąc uczynić domowe łazienki miejscami naprawdę prywatnymi, oddającymi charakter właściciela. Warto jest więc przyjrzeć się płytkom heksagonalnym i przekonać się, jak bardzo mogą one odmienić naszą łazienkę.

Estetyka płytek heksagonalnych Paradyż

Płytki heksagonalne Paradyż to przede wszystkim spore zróżnicowanie kolorów i wzorów. Wszechstronność ta sprawia, że elementy te mogą być bez problemu wkomponowywane w szeroką gamę aranżacji, bez względu na wybraną przez nas armaturę lub kolor blatu zabudowy. Nisko nasiąkliwy materiał, wykorzystany w ich produkcji, czyni je jednocześnie prostymi w czyszczeniu, co jest niezwykle istotne w przypadku łazienek. Nic nie stoi tu także na przeszkodzie, aby zdecydować się na zakup różnych płytek, w celu stworzenia swoistej mozaiki wewnątrz pomieszczenia. Jedynym prawdziwym ograniczeniem jest tu wyłącznie nasza wyobraźnia.

Płytki heksagonalne Paradyż – do łazienek i nie tylko

Ze względu na mnogość dostępnych rozwiązań, płytki heksagonalne Paradyż znajdują zastosowanie nie tylko w samych łazienkach, ale też kuchniach, sypialniach, salonach, a nawet na balkonach i tarasach. Jeśli zależy nam więc na nadaniu naszym czterem kątom nowoczesnego charakteru, bez sięgania po mniej subtelne opcje, warto jest pomyśleć nad zakupem takich wyjątkowych glazur. Romby, kwieciste wzory lub złote akcenty z pewnością sprawią, że nasz dom stanie się naprawdę unikatowy w oczach sąsiadów i gości. Co więcej, płytki o heksagonalnym kształcie nie są wcale drogie – ceny pojedynczych elementów często nie przekraczają tu czterdziestu złotych, co dodatkowo zwiększa ich przystępność.

Ostatnio aktualizowane27 lutego 2022
Kategorie Łazienka, Płytki
Płytki łazienkowe w stylu heksagonalnym – nowoczesność w przystępnym wydaniu