Wszechstronność płytek heksagonalnych

Heksagonalne akcenty cieszą się coraz większym uznaniem w polskich domach i mieszkaniach. Trudno jest się temu zresztą dziwić – przywodzą one bowiem na myśl zarówno nowoczesne interfejsy, jak i plastry miodu. Ich prosta, a zarazem estetyczna forma sprawia przy tym, że wkomponowanie ich w aranżacje wnętrz nierzadko owocuje znacznym zwiększeniem ich piękna. Co więcej, tego typu rozwiązania wcale nie muszą wiązać się z wysokimi kosztami. Ceny płytek heksagonalnych są bowiem niezwykle przystępne, co jest naprawdę dużą zaletą dla osób o ograniczonym budżecie, poszukujących prostego sposobu na dodanie żywotności swojemu salonowi. Zależnie od naszych preferencji, heksagony mogą stanowić zarówno centralny element wystroju, jak i niewielki jego akcent. Oto, co warto o nich wiedzieć.

Płytki heksagonalne – nowoczesna estetyka w przystępnej cenie

Niska cena płytek heksagonalnych to nie jedyny atut tego rozwiązania. Przeszukując sklepowe oferty, z pewnością zauważymy bowiem ogromne zróżnicowanie dostępnych produktów. Dzięki temu, geometryczne płytki można nie tylko dostosować do koloru ścian lub mebli, ale też stworzyć z ich pomocą stylowe mozaiki. To właśnie z tego powodu, wiodący producenci płytek często oferują nam podstawowe ich modele, odznaczające się jednolitymi kolorami, najczęściej czernią i bielą. Same płytki możemy nabyć zarówno w wersji podłogowej, jak i ściennej. W ofercie renomowanych marek nie zabrakło również heksagonów, imitujących drewno lub kamień. Pozwala to tym samym na efektywne wykorzystanie ich w kuchniach oraz łazienkach, czyli pomieszczeniach, których wystrój kieruje się innymi regułami, niż w przypadku salonu tudzież sypialni.

Płytki heksagonalne i stosunek ceny do jakości

Płytki tego typu zostały wyposażone w specjalistyczną siatkę, umożliwiającą bezproblemowy montaż na praktycznie wszystkich rodzajach powierzchni. Niska cena płytek heksagonalnych nie oznacza przy tym, że elementy te są rozwiązaniem budżetowym, o krótkiej żywotności. Zadbane, czyszczone regularnie heksagony nie tracą bowiem swojej estetyki, nawet po upływie wielu lat. Pamiętajmy jedynie, aby zawsze kupować tego typu płytki wyłącznie w zaufanych, specjalistycznych sklepach, jak chociażby Studio Modne Płytki. Da nam to wówczas stuprocentową gwarancję, że zakupione produkty będą tak samo tanie, co trwałe.

Ostatnio aktualizowane11 marca 2022
Kategorie Łazienka, Płytki
Wszechstronność płytek heksagonalnych